Brother MFC-L6710DW A4 Zwart/wit laserprinter met LAN en WLAN
Brother
  • Functies van het multifunctioneel apparaat: 4in1: printen, scannen, kopieren, faxen
  • Printertype: ZW-laserprinter
  • optische printresolutie: 1200 x 1200 dpi
  • Afdruksnelheid (zw/kleur): 50 / - pagina's / minuut
  • netwerk: LAN, WLAN
Afm. (B/D/H): 49,5/47,3/51,8 cm
Nieuw in het assortiment
571,99
per stuk
excl. btw
Referentie: INT-404072
Bijpassende accessoires
Productbeschrijving
  • Printertype: ZW-laserprinter
  • netwerk: LAN, WLAN
Producteigenschappen
Referentie
INT-404072
Producttype
Zwart/wit laserprinter
Productnaam
MFC-L6710DW
Naam fabrikant
Brother
Artikelnummer fabrikant
MFCL6710DWRE1
Leveromvang
Apparaat / tonercartridge / drum / voedingskabel / installatiehandleiding / garantiekaart
Functies van het multifunctioneel apparaat
4in1: printen, scannen, kopieren, faxen
Printertype
ZW-laserprinter
Afdruktechnologie
elektrofotografische laserprinter
Verbruiksmaterialen inbegrepen in de levering
Ja
Berekeningsgrondslag print-/kopieersnelheid
volgens opgave fabrikant
optische printresolutie
1200 x 1200 dpi
Papiervoorraad
520 bladen
max. ADF-toevoer
70
Gebruik voor papierformaten
A4 / Letter / B5 (JIS) / A5 / A5 (liggend) / A6 / Executive / Legal / Mexico Legal / India Legal / A4 kort (270 mm) / Folio / 16K
max. documentformaat (print)
A4
max. documentformaat (scan)
A4
Duplexprint
automatisch
scannerresolutie
1200 x 1200 dpi
scannertype
Dual CIS (Contact Image Sensor)
geschikt zoombereik van de afbeelding
25% tot 400% in 1% stappen
Netwerkaansluiting
Ja
geschikt voor WLAN
Usb-aansluiting
Parallelpoort aansluiting
Nee
Interfaces
USB / WLAN / LAN
max. geluidsniveau
54 dB
afdruk zonder rand mogelijk
Nee
Display aanwezig (J/N)
fotoprinters
HDMI-aansluiting beschikbaar
PictBridge aansluiting
Verbruik
710 W
Zendstandaard Bluetooth
Manier van stroomverzorging
stroomkabel
Breedte
495 mm
Diepte
473 mm
Hoogte
518 mm